Sākotnējā Flydigi Lapseņu 2 Pusi Roku gamepad mobilo telefonu pad tablet kontrolieris pubg COD mobilo IOS/Android Bluetooth kontrolieris

€24.51

Paziņojums:IOS 13.4 un iepriekš nevar atbalstīt.

Lietotāji no Android sistēmas un zem iOS 13.4 var izmantot kā parasti.Sakarā ar iOS13.4 sistēmas saderības nesakritību, kas izraisīja neveiksmi Wasp2 Elite versiju un pad versijas un ierīču citu zīmolu nosaukumi līdzīgi.Lietotājiem, kuri vēl nav modernizētas, lūdzu, atspējotu automātiskās atjaunināšanas funkcija jūsu mobilo ierīci, un to apturēt, modernizācija, līdz problēma ir atrisināta.Visi atjauninājumi, mēs turpināsim jūs zināt.Paldies par jūsu atbalstu un, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir vēl kādi jautājumi!

iOS 13.4 un iepriekš ar vienu roku turi apmācība

Apmācība, izmantojot Lapseņu 2 sērijas iOS un 13.4 iepriekš

http://bbs.flydigi.com/detail/7510 (Šis režīms uz laiku ir testa režīmā.Lūdzu, nav jaunināt sistēmas versiju, ja sistēma ir zemāka par 13.4. Pēc jaunināšanas no WaspN / X, kondensators režīmu nevar izmantot vienlaikus.Ja jums ir nepieciešams, lai izmantotu to, lūdzu, pazemināt programmaparatūras versiju.) PROGRAMMU uzstādījumi 1.Sākt PROGRAMMU, pievienojiet APP, lai jauninātu programmaparatūru (izvēlieties smart savienojuma režīms, un pēc tam uzlabot firmware !!!), un iet uz V5.8.9.1 versiju. (Lūdzu, nav uzlabotu mobilā tālruņa saskaņā 13.4 sistēmu, šo programmaparatūras nav saderīga ar Zhilian režīmā).

Tālruņa uzstādījumi

1.Atveriet Sistēmas Iestatījumi-> Bluetooth un ignorēt iepriekšējo Bluetooth ierīci.Pētniecības pārzinis Bluetooth savienojumu, pēc tam, kad savienojums ir pabeigta, nosaukums tiks mainīts uz "t-I".

2.Atveriet Sistēmas Iestatījumi-> Accessibility-> Touch-> Atbalsta Touch, un noklikšķiniet uz, lai atvērtu Palīdzības Touch.

Spēļu uzstādījumi

Lūdzu, tieši ievadiet spēli iestatījumi (custom izkārtojums), nav iestatīta, izmantojot peldošo logu flydigi spēļu zālē. 1. Šobrīd atbalsta 5 pogas (noteiktā stāvoklī) + šūpuļzirgs (noteiktā stāvoklī).Ievadiet PUBG un izvēlieties uzstādījumi.Veikt pielāgotu taustiņu izkārtojumu.Velciet pogu ikonas uz ekrāna kreisajā pusē (kā parādīts attēlā).Uzstādīts atbilstoši galvenajiem paradumiem.Atrašanās LT taustiņu nepieciešams vilkt uz kreisajā augšējā stūrī (cik vien iespējams ārpus ekrāna).Lūdzu, izmantojiet fotografēšanas pogu LT pogu.

Jūs varat noklikšķināt uz LOGO pogas, lai apskatītu fiksēto pozīciju četras pogas šādā secībā (baltā kontakti būs redzami atbilstošās pozīcijas), un velciet pogas, lai vieta, kur tos saskaņā ar to, nākamajā attēlā.

Nestandarta taustiņi Paziņojums: izslēgt ekrāna bloķēšanas funkciju !!!Ja kontaktpersonai, no galvenajiem stāvoklis ir nenormāls, lūdzu, apgrieziet tālruni, lai flip ekrāna, un pēc tam taustiņu, var recalibrated.

Finsh,baudīt spēli!

Biežāk UZDOTIE jautājumi

1. jautājums: Kā ir ar saderību Lapseņu 2?

A1: Gan IOS un Android atbalstīts.Maksimālais 86mm platums atbalsta, nekādas rūpes, telefona gadījumā vai vāciņu. ( OPPO Reno nav saderīga tagad dēļ tās sistēmas problēma. )

Q2: vai Ir Lapseņu 2 saderīgs ar iPad?

A2: Wasp2 var tikai saderīgs ar Mobilephone, Lapseņu 2 iPad versiju var saderīgs ar iPad. ( Tikai 12,9 Collu iPad Pro nav saderīga. )

Q3: Kāpēc Micro USB portu, tālrunim ir nepieciešams iegādāties adapteri?

A3: C Tipa USB ir uzcelta Lapseņu 2, bet Micro USB tālruņa nepieciešams izmantot adapteri, lai pabeigtu aktivizēšanu. ( IOS nav nepieciešams, lai to aktivizētu. )

Q4: vai Ir kādi ieteikumi, ko jūs varat dot mums?

A4: Lapsene 2 + Labās Rokas Stinger + Lapseņu spārns ir ieteicams, ja jūs spēlēt PUBG.Lapsene 2 + Lapseņu Spārns ir ieteicams, ja jūs spēlēt Mobilo Leģendas.

Q5: vai Ir ROG2 un Redmi 8 PRO par saderīgu ar lapseņu 2?

A5: ROG2 ir saderīga ar lapseņu 2,bet to var izmantot tikai classic mode; Redmi 8 PRO var izmantot ne wasp2 vai citu spēļu vadāmierīces(izņemot Stinger), lūdzu, ņemiet vērā,.


 • Saderīgs Marku/Modeli: NAV
 • Akumulatora kapacitāte: 280mah
 • darba laiks: 80 stundas
 • Uzlādes Laiks: 1,5-2 stundas
 • Veids: Spēļu vadāmierīces
 • Produkta modeli: Wasp2
 • Modeļa Numurs: lapsene 2
 • Zīmola Nosaukums: FLYDIGI
 • Iepakojums: Jā
 • darba platforma: Andriod/IOS
 • Interfeisa Tips: USB
 • Bezvadu Tehnoloģija: Bluetooth

Tagi: tālrunis pubg mobilo, flydigi gamepad, FLYDIGI, mobilo gamepad, testa cod, nve, bluetooth kontrolieris android, sy pubg, Kontroles, gamepad lehuai, pubg kontrolieris asus.

Jūs varat arī patīk